top of page

MasterKids Felsefesi 

MasterKids Nedir?
MasterKids, 3 - 14 yaş arası çocuklara farklı aktiviteler sunan dinamik bir öğrenme programıdır.

 

Hangi programın bayiliğini veriyorsunuz?
Şu an için 3-7 yaş arası çocuklara göre hazırlanan “yaratıcı kaşifler” programının bayiliğini sunmaktayız.

 

Yaratıcı Kaşifler - Creative Explorers programı nedir?
Yaratıcı Kaşifler, çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını harekete geçiren bir programdır. 100’e yakın sürekli artan ve yenilenen programı ile her hafta farklı konularda aktiviteler sunar. Bunlar hayvanlar, taşıtlar, ülkeler, meslekler, spor dalları gibi çocukların sevdiği ve merak ettiği başlıklardan oluşur.

 

Sınıflar nasıldır?

Sınıflar küçük gruplardan oluşur. Her aktivite konuyla ilgili kısa bir sohbet ile başlar. Ardından her çocuğa temin edilen iPad’ler ile konu için özel hazırlanmış 5-6 dakikalık bir video izlenir. Daha sonra konuya özel Lego setleri ile çalışma yapılır. Program, o haftanın konusuna göre bir deney veya yaratıcı çalışma ile devam eder. Toplamda 50 – 60 dakika süren program, konunun kısa özeti ile son bulur.

 

Kimler MasterKids bayisi olabilir?
Çocuklarla çalışmayı seven, onların kapasite ve yeteneklerini eğlendirerek geliştirebilecek, MasterKids’in benzersiz öğrenme deneyiminin bir parçası olmak isteyen, yaratıcı ve kendine güvenen bireyler tarafımızca verilecek teorik ve pratik eğitimi aldıktan sonra MasterKids bayisi olabilir.

 

 

MasterKids programları nerede yapılabilir?
MasterKids programları mobil yapısı ile, yuvalarda, okullarda, yaz okullarında, alışveriş merkezlerinde, doğum günü partilerinde, kısacası çocukların bulunduğu her ortamda yapılabilir.

 

Nasıl bir yer açmam gerekir?
Bir yer açmanıza gerek yok. MasterKids bayisinden beklentimiz kendine bir şirket kurması. Bu bir şahıs şirketi de olabilir (şahıs şirketi kurulum maliyeti çok düşüktür). Mobil sistem sayesinde sizler, bu aktiviteleri çocukların bulundukları her yerlerde yapabileceksiniz.
 

bottom of page