top of page

LEGO® Education Academy

Öğretmenlik kariyerine yapabileceğiniz değerli yatırım.

academyspike.png
academy grad.png

Sevgili öğretmenler,

Öğrencilerinizle robotlar inşa ederek kodlama yapmak, LEGO® Education ürünlerini sınıflarınızda müfredatınıza uygun bir şekilde kullanarak öğrencilerinize unutamayacakları bir öğrenme deneyimi sunmak ister misiniz? 
 

Anaokulundan liseye kadar her seviyede öğretmene ihtiyaçları doğrultusunda verilen eğitimlerle öğretmenler “sistematik yaratıcılık” kavramını derslerine dahil ediyorlar.  
 

LEGO® Education felsefesini öğrenmek, profesyonel gelişiminiz ve kariyerinizi geliştirmek için eğitimlerimize katılabilirsiniz.

LEGO ® Education'da her öğretmenin sınıftaki çözümlerimizi kullanmasını ve öğrencileriyle eşsiz bir öğrenme deneyimi yaşamalarını istiyoruz. 

Bunu sağlamak için yüz yüze eğitim imkanı, birebir destek ve ücretsiz kaynaklar sağlıyoruz.​Yüz yüze eğitim, LEGO ® Education Academy sertifikalı öğretmen eğitmenleri tarafından verilmektedir. 

Eğitmenler, öğretmenlerin sınıf çözümlerimizi mevcut STEM müfredatına ve günlük ders planlamasına başarıyla entegre etmek için ihtiyaç duyduğu araçları ve kaynakları sağlar.

LEGO ® Education kursları öğretmenlere öğrencinin bakış açısından dersi anlama, sınıf yönetimi konusunda ustalaşma ve sınıf uygulamasındaki en iyi yöntemleri keşfetme fırsatı sunar.

Untitled 7.png
LE_PS_Children_1HY18_45024_02_1521813744

Okul Öncesi Akademi Programları

LEGO® Education STEAM Park ve

LEGO® Education Coding Express

setleri ile STEM eğitimi ve kodlamayı okul öncesi yaşlarda güvenle uygulamaya başlayabilirsiniz.

İlkokul Ortaokul ve Lise Akademi Programları

LEGO® Education WeDo 2.0
LEGO® Education SPIKE™
setleri, fen ve  matematik müfredatlarına paralel konular ile derslerinize uygulamalı etkinlikler katabilirsiniz. Giriş, orta ve ileri seviye kodlama becerilerini geliştirebilirsiniz.

spike.png
LEGO® Education Academy bilgi formu

Mesajınız başarıyla iletilmiştir.

bottom of page